• Aktualności

• Samorząd Uczniowski angażuje się w wiele inicjatyw, powstających z pomysłów naszych uczniów. Wzorem ubiegłych lat, zamierzamy kontynuować organizowanie imprez, które zakończyły się sukcesem i spotkały się z aprobatą braci uczniowskiej i rodziców. Zamierzamy również przyczynić się do realizacji akcji i inicjatyw, które zebraliśmy w tegorocznej „Skrzynce pomysłów” oraz podejmować współpracę z morąskimi instytucjami kulturowymi.

W tym roku szkolnym udało nam się zorganizować wybory, dzięki którym wyłoniliśmy nowy skład Samorządu. Skład, który przerósł nasze oczekiwania, bo działa jakby pracowali wspólnie od lat. Dzięki aktywności i zaangażowaniu dziewczyn udało nam się zorganizować Bal Postaci z Bajek oraz pierwszą w tym roku szkolnym dyskotekę. Ponadto dziewczyny założyły szkolny profil na portalu TikTok, na którym raz w tygodniu będą prezentować nagrywki z rozmów z uczniami na przeróżne tematy.

W bieżącym semestrze planujemy między innymi:

1. Światowy Dzień Tolerancji – 16.11.2023

2. Dyskotekę Andrzejkową Po Terminie – 1.12.2023