• XIII Rocznica nadania naszej szkole imienia rtm. Witolda Pileckiego

• 13.06.2024 08:39
      • XIII Rocznica
      •       Dzień 13 maja to ważna data dla naszej społeczności szkolnej, ponieważ obchodzimy wtedy rocznicę nadania imienia rtm. Witolda Pileckiego naszej szkole. Tegoroczne obchody rozpoczęły się od uroczystego przekazania sztandaru młodszym rocznikom, po czym uczniowie i goście zaprezentowali program artystyczny oraz wykłady historyczne. Sprzęt nagłaśniający, zakupiony w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości, zapewnił wysoką jakość wydarzenia. Prowadzona była również dokumentacja cyfrowa wydarzenia przy użyciu aparatów fotograficznych oraz drona, również zakupionych w ramach programu #LaboratoriaPrzyszłości. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i pomoc w organizacji tegorocznej uroczystości.

Link do galeri zdjęć: kliknij

Link do relacji wideo z uroczystości: kliknij