• Tablo klasy VIII

• 20.06.2024 10:07
      • #LaboratoriaPrzyszłości
      •      W naszej szkole mamy prawdziwych młodych pasjonatów fotografii, którzy uczęszczają na kółko fotograficzne. Są to inteligentne dzieci, które z ogromnym zaangażowaniem i zapałem uczą się sztuki uchwycenia chwil i tworzenia niesamowitych obrazów. Dzięki projektowi #Laboratoria Przyszłości nasi uczniowie mają dostęp do nowoczesnych narzędzi i sprzętu fotograficznego, co jeszcze bardziej rozwija ich kreatywność i umiejętności. Uczniowie korzystają z zaawansowanych aplikacji komputerowych, takich jak Adobe Photoshop, Lightroom i Canva, które umożliwiają profesjonalną edycję zdjęć, zarządzanie nimi oraz tworzenie kreatywnych projektów graficznych. Efektem tych działań jest między innymi piękne tablo wykonane przez uczniów, które zdobi szkolny korytarz i stanowi dumę całej społeczności szkolnej.