• Wykaz urządzeń zakupionych przez szkołę ze środków otrzymanych w ramach realizacji rządowego projektu pt. "LABORATORIA PRZYSZŁOŚCI"

• 05.09.2022 17:48
      • Zakupiony sprzęt w ramach projektu Laboratoria Przyszłości.
      •      W ramach Laboratoriów Przyszłości nasza szkoła otrzymała wsparcie finansowe w kwocie 60000 zł na zakup wyposażenia technicznego potrzebnego w kształtowaniu i rozwijaniu umiejętności manualnych i technicznych, umiejętności samodzielnego i krytycznego myślenia, zdolności myślenia matematycznego oraz umiejętności w zakresie nauk przyrodniczych, technologii i inżynierii, stosowania technologii informacyjno-komunikacyjnych, jak również pracy zespołowej, dobrej organizacji i dbania o porządek na stanowisku pracy oraz radzenia sobie w życiu codziennym. Pełen zakres wyposażenia zakupionego z pozyskanych środków został ujęty poniżej:

1. Drukarka 3D - FlashForge Adventurer 4 - 1 szt.
        2. Komplet filamentów PLA Flashforge do drukarki 3D - 10x 1 kg
        3. Monitor interaktywny Avtek TouchScreen 6 Lite 65 - 3 szt.
        4. Aparat Sony Cyber-shot DSC-RX100 III
        5. Gimbal ręczny DJI Ronin-SC
        6. Oświetlenie do realizacji nagrań (komplet: softbox oktagonalny 70 cm, świetlówka 125 W, statyw)
        7. Statyw fotograficzny z głowicą kulową i funkcją monopodu