• DZIEŃ WIOSNY

•      21 marca radosnymi okrzykami przywołaliśmy wiosnę, a żegnaliśmy zimę.  Powitanie wiosny było niezwykle barwne i wesołe. Pogoda i humory dopisywały.  Uczniowie pokazali,  że to szczególne święto można spędzić inaczej – wesoło, ciekawie i kolorowo.   Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku od Rady Rodziców.

Impreza ta zintegrowała społeczność szkolną, wytworzyła poczucie wspólnoty, ale przede wszystkim była świetną zabawą.

• Wyniki konkursu

• WYŁONILIŚMY ZWYCIĘZCÓW

szkolnego konkursu plastyczny na kartkę urodzinową… zorganizowanego przez  bibliotekę szkolna i Samorząd Uczniowski

Komisja konkursowa wyłoniła zwycięzców w dwóch  kategoriach wiekowych:

kategoria: Klasy: 1-3

I miejsce Szymon Graczyk

II miejsce Oliwia Jabłońska

III miejsce Nikola Świstara

Wyróżnienie: Hanna Rogiewicz, Piotr Budka, Maja Rogulska, Franciszek Ciecierski, Alan Dobosz, Kacper Wiśniewski, Lena Ciesielska

kategoria: Klasy: 4-8

I miejsce Antonina Drosia

II miejsce Hanna Graczyk

III miejsce Maja Graczyk

GRATULUJEMY!

• Kangur

• 17 marca w naszej Szkole odbył się konkurs matematyczny Kangur. Wzięło  w nim udział 23 uczniów z kl. III -VIII. Wszystkim uczestnikom życzymy sukcesów i czekamy z niecierpliwością na wyniki.

• GRATULUJEMY !!!

•       W miniony weekend nasz uczeń Kacper Ostrowski startował w Warszawie w I Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży  i jednocześnie Pucharze Polski. Zawodnik MUKS Victoria Morąg pod opieką trenerki Anny Jabłońskiej stoczył bardzo dobre walki  zajmując ostatecznie 3 miejsce i zdobywając brązowy medal .

Mamy nadzieję, że z II Eliminacji w kwietniu Kacper również wróci z medalem- trzymajcie kciuki!!

• OGŁOSZENIE

• Załącznik nr 2 do Regulaminu udzielania zamówienia o wartości równej bądź przekraczającej 10 tys. złotych netto do kwoty równej bądź niższej 49 999,99 złotych SP w Łącznie.

OGŁOSZENIE

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Łącznie zaprasza do składania ofert na wykonanie zamówienia pn.: Zakup pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Łącznie w ramach realizowanego w szkole projektu - „Szkolne eksperymentowanie” ZADANIE NR 1 DOPOSAŻENIE PLACÓWKI.

(opis zamówienia)

Przedmiotem zamówienia jest dostawa (sprzedaż wraz z dostarczeniem) pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Łącznie.

Przedmiot zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa pomocy dydaktycznych dla Szkoły Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Łącznie:

1. - Drukarka (dwustronny wydruk, skaner, ksero, laser) - 2 szt.

2. - Laptop min, core i5 11 gen, 16 GB RAM, 512 SSD, oryginalny, fabryczny system operacyjny Windows 10 Home x64.  - 2szt.

3. - UPS min moc całkowita 1200W moc pozorna 2000VA - 1 szt.

4. - WIFI AP z POE- 2 szt.

5. - ROUTER WIFI (dwa pasma: 2,4 i 5GHz., - 2 szt.

6. - Niszczarka (Poziom bezpieczeństwa DIN 3, )– szt.1

7. - Laptopy ( min. core i5, 8GB RAM, 512 SSD , oryginalny, fabryczny system operacyjny Windows 10 Home x64).- 3 szt.

8. - Monitor interaktywny 65 (Rozdzielczość 4K UltraHD (3840 x 2160 @ 60Hz), 1 szt.

9. - Magiczny dywan + Pakiet Rewalidacyjny 1 szt.

1. Termin składania ofert: od 04.03.2022r. do 11.03.2022r. do godziny 09.00.

2. Miejsce składania ofert: Szkoła Podstawowa im. rtm. Witolda Pileckiego w Łącznie, Łączno 48b, 14-300 Morąg, tel. 89 757 5010, fax. 89 757 5010,mail: sekretariat@splaczno.edu.pl

3. Forma składania ofert: forma pisemna - list, e-mail (sekretariat@splaczno.edu.pl ),

4. Termin realizacji zamówienia: do 15.04.2022r.

5. Kryterium wyboru najkorzystniejszej oferty: najniższa cena,

6. Inne postanowienia:

1. Cena za wykonanie przedmiotu zamówienia nie może przekroczyć 43 000,00zł brutto.

2. Warunek – udzielenie gwarancji na co najmniej 24 miesięcy na przedmiot zamówienia.

7. Informacje na temat zamówienia dostępne są: sekretariat Szkoły, tel. 89 757 5010, strona www szkoły: www.splaczno.edupage.org

8. Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem udzielania zamówienia o wartości równej bądź przekraczającej 10 tys. złotych netto do kwoty równej bądź niższej 49 999,99 złotych., stanowiącego załącznik nr 1 do Zarządzenia Dyrektora Szkoły nr 6/2020/2021 z dnia 04.01.2021 r., z zastrzeżeniem art. 701 ust. 3 oraz art. 703 ust. 2 kodeksu cywilnego.