• Międzynarodowy Konkurs Kangur Matematyczny – mamy już wyniki.

•      Komitet Organizacyjny Konkursu udostępnił wyniki tegorocznego konkursu Kangur Matematyczny. Przypominamy, że w naszej Szkole do konkursu przystąpiło 22 uczniów z klas II-VIII.

Najwyższy wynik otrzymał uczeń klasy VII Seweryn Bednarczyk -wyróżnienie w kategorii Kadet.

Serdecznie gratulujemy.

• 11. ROCZNICA NADANIA IMIENIA SZKOLE

•      13 maja 2022r. w Szkole Podstawowej w Łącznie odbyła się uroczystość z okazji Święta Szkoły oraz 11. rocznicy nadania szkole imienia rtm. Witolda Pileckiego.

Jak co roku, pod tablicą upamiętniającą postać rotmistrza Witolda Pileckiego – naszego patrona – zostały złożone kwiaty.

W tym dniu, na sali gimnastycznej, odbył się uroczysty apel. Tegoroczne spotkanie upłynęło pod hasłem „Roku Romantyzmu Polskiego”. Nie zabrakło również nawiązań do postaci rtm. Witolda Pileckiego oraz aktualnej sytuacji na Ukrainie. Wprowadzenia do powyższej tematyki dokonali uczniowie klasy VII, a część artystyczną zaprezentowały dzieci z klas V i VI. W trakcie uroczystości miało również miejsce uroczyste przekazanie sztandaru szkoły uczniom klas młodszych.

Podczas apelu zostały wręczone uczniom nagrody za udział w konkursie plastycznym dla klas 0-III „Pracowita pszczółka, moja przyjaciółka” oraz konkursu pięknego czytania utworów Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego zorganizowanym dla klas III-VIII.

Po okolicznościowym przemówieniu pana dyrektora cała społeczność uczniowska zgromadziła się do wspólnej fotografii.

• Zebranie Rady Rodziców

• Dnia 18.05.2022 (środa) o godz. 16.00 w Szkole Podstawowej w Łącznie odbędzie się zebranie Rady Rodziców, na które serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych rodziców (nie tylko z Trójek Klasowych). Na
            zebraniu poruszana będzie kwestia organizacji Dnia Dziecka oraz zakończenia roku szkolnego (zakup nagród) oraz omówione zostaną sprawy bieżące.

Przewodnicząca Rady Rodziców

• UWAGA!!!

• Znamy wyniki „Szkolnego konkursu pięknego czytania utworów Adama Mickiewicza i Juliusza Słowackiego„ zorganizowanego  w związku

z Rokiem Romantyzmu Polskiego!

Laureaci w kategorii klas III-V:

I miejsce: Klara Czajkowska, kl. IV

II miejsce: Antonina Drosio, kl. V

III miejsce: Lena Ciesielska, kl. III

Laureaci w kategorii klas VI-VIII:

I miejsce: Jakub Fiderewicz, kl.VIII

II miejsce: Oksana Mantuliak, kl. VII

III miejsce: Fabian Konopacki, kl.VI

Laureatom gratulujemy!

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie!

Nagrody książkowe oraz pamiątkowe dyplomy za zajęcie I, II i III miejsca w każdej kategorii wiekowej oraz dyplomy za udział w konkursie dla pozostałych uczestników zostaną wręczone na uroczystym apelu 13 maja 2022r.

Laureaci pierwszych miejsc zostaną poproszeni o występ przed publicznością szkolną☺