• Bezpieczne Wakacje: Porady dla Dzieci i Rodziców.

Wakacje to najbardziej oczekiwany czas w roku, pełen słońca, przygód i niezapomnianych chwil z przyjaciółmi. Po wielu miesiącach nauki w szkole każdy zasługuje na chwilę odpoczynku i relaksu. Jednak, aby te wspaniałe dni były nie tylko pełne radości, ale także bezpieczne, warto pamiętać o kilku ważnych zasadach. Bezpieczeństwo podczas letniego wypoczynku to klucz do tego, aby wrócić do szkoły z mnóstwem pięknych wspomnień i bez żadnych przykrych niespodzianek. Przygotowaliśmy dla Was kilka cennych wskazówek, które pomogą Wam cieszyć się wakacjami bez obaw.

• „Stop uzależnieniom”

Czerwiec w naszej szkole, zgodnie z programem wychowawczo – profilaktycznym, to miesiąc pod hasłem :

„Stop uzależnieniom”

Kampania miała na celu przekazanie uczniom wiedzy na temat uzależnień oraz wzmocnienie ich poczucia własnej wartości, podniesienie świadomości możliwości reagowania w różnych sytuacjach. Podstawowym założeniem było propagowanie zdrowego stylu życia.

• Czwartki Lekkoatletyczne

6 czerwca 2024r. na boisku szkolnym przy Szkole Podstawowej nr3 w Morągu odbył się finał serii zawodów z cyklu „Czwartki Lekkoatletyczne”, w których nasza szkołę reprezentowała grupa uczniów z klas IV- VII:

Igor Strzeszewski, Hania Rogiewicz, Nikola Świstara, Oliwia Jabłońska, Aleksy Krasa, Julian Krasa, Damian Świderski, Wiktoria Siergiej, Kacper Kręgiel, Szymon Ostrowski, Antonina Drosio.

PASOWANIE NA CZYTELNIKA 2024

W DNIU 4 CZERWCA 2024R. W BIBLIOTECE SZKOLNEJ

MIAŁA MIEJSCE UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA UCZNIÓW KLASY I NA CZYTELNIKÓW. SPOTKANIE ODBYŁO SIĘ W ZWIĄZKU Z XXIII OGÓLNOPOLSKIM TYGODNIEM CZYTANIA DZIECIOM - COROCZNĄ AKCJĄ ORGANIZOWANĄ PRZEZ FUNDACJĘ ABCXXI

POD HASŁEM CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM.

• Aktywna Tablica
      • Laboratoria Przyszłosci