• Dzień Pluszowego Misia

Dnia 25.11.2022r. obchodzono w naszej szkole po raz kolejny Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji wszyscy uczniowie, którzy przynieśli w tym dniu na lekcje swoje pluszowe misie byli zwolnieni z pytania. Akcja cieszyła się dużym powodzeniem i popularnością wśród uczniów.

Również 25.11.2022 odbyły się dwie imprezy Andrzejkowe – zabawa taneczna dla przedszkolaków i uczniów z klas 1 – 3 oraz popołudniowa dyskoteka z udziałem DJa dla uczniów z klas 4 – 8. Wszyscy uczestnicy z radością i entuzjazmem uczestniczyli w tym wydarzeniu. Za organizację odpowiadał Samorząd Uczniowski wraz z Radą Rodziców.

• Uwaga, rozstrzygnięcie konkursu!

​​​​​Nowa galeria Bohaterowie szkolnych bajek została dodana do albumu fotograficznego​​​

Uwaga, rozstrzygnięcie konkursu!

Znamy już laureatów konkursu czytelniczo-fotograficznego dla klas I-III pod hasłem „Bohaterowie naszych książek”!

Komisja konkursowa w składzie: Kinga Nowakowska, Jolanta Naguszewska, Natalia Żulewska, Alicja Sienkiewicz-Gajewska wyłoniła laureatów konkursu i przyznała nagrody oraz wyróżnienia.

• Zakończyliśmy akcję „Pluszowego Misia”

Zakończyliśmy akcję „Pluszowego Misia”. To dzięki Wam, drodzy uczniowie, rodzice zagości uśmiech na twarzach dzieci z hospicjum w Olsztynie. Bardzo dziękujemy za wsparcie i chęć pomocy. W tym miejscu chcemy też podziękować pracownikom sklepu „Biedronka” w Morągu, którzy również przekazali maskotki.

• DYSKOTEKA ANDRZEJKOWA 2022

Dnia 25.11.2022 samorząd uczniowski organizuje dyskotekę andrzejkową dla uczniów klas IV-VIII.
            Dyskoteka odbędzie się w godzinach 16.00 do 19.00 na sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej im.
            Rtm. Witolda Pileckiego w Łącznie.

Natomiast na 3 godzinie lekcyjnej na sali gimnastycznej odbędzie się andrzejkowa zabawa taneczna
            dla uczniów klas 1 – 3 oraz oddziałów przedszkolnych.

• Partnerzy

• {#1508} 1