• PSYCHOLOG SZKOLNY SP ŁĄCZNO

Godziny pracy psychologa: środa 1030-1530,pokój nr 23 na parterze

Psycholog w szkole służy pomocą (w formie porad i konsultacji) uczniom, rodzicom i nauczycielom.

• Uczniowie na spotkanie mogą umawiać się bezpośrednio z psychologiem w środę lub przez dziennik elektroniczny bądź za pośrednictwem nauczyciela lub rodzica.

Psycholog służy wsparciem psychologicznym uczniom - pomocą w rozwiązywaniu ich problemów osobistych, problemów dotyczących sytuacji szkolnych oraz w środowisku pozaszkolnym, problemów wynikających z trudnych relacji miedzy rówieśnikami i będących wynikiem trudności w nauce.

• Rodzice mogą kontaktować się lub umawiać na spotkanie telefonicznie - za pośrednictwem sekretariatu, przez dziennik elektroniczny bądź za pośrednictwem nauczyciela lub pedagoga.

Psycholog służy pomocą i poradą rodzicom uczniów w oddziaływaniach wychowawczych wobec dzieci, problemach edukacyjnych dzieci, trudnych relacjach z rówieśnikami, rodzeństwem, zagrożeń związanych z uzależnieniami.

• Nauczyciele mogą kontaktować się bezpośrednio, za pośrednictwem pedagoga lub dziennika elektronicznego.

Psycholog służy nauczycielom pomocą w rozwiązywaniu problemów wynikających z trudnych relacji między uczniami, trudności w nauce, trudnych relacji w kontaktach z osobami dorosłymi, oddziaływaniach profilaktycznych - przeciwdziałających uzależnieniom oraz oddziaływaniach wychowawczych.