• Witajcie Wspaniali Uczniowie, Rodzice i Nauczyciele!

•        Czas wznowić naszą ekscytującą podróż edukacyjną, bo nowy rok szkolny już tuż za rogiem ! Z ogromną radością zapraszamy Was drodzy uczniowie na pierwsze spotkanie w szkole - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023-2024, które odbędzie się 4  września o godzinie 8:00.

Dyrektor Szkoły, wraz z całym, wspaniałym zespołem nauczycieli oraz wszystkimi pracownikami naszej szkoły, serdecznie Was witają. Pragniemy rozpocząć ten nowy rozdział waszej edukacji, pełni entuzjazmu, gotowości do nauki i odkrywania nowych horyzontów.

Razem stworzymy taką atmosferę, w której każdy z Was będzie mógł rozwijać swoje zdolności, tworzyć nowe przyjaźnie i przekraczać swoje granice. Niech ten rok będzie pełen ciekawych wyzwań i osiągnięć!

A to nie koniec dobrych wieści! Dla naszych najmłodszych uczniów - klasy pierwszej, ten dzień będzie wyjątkowy. Podczas uroczystego spotkania odbędzie się pasowanie na ucznia! To moment, gdy oficjalnie staną się częścią naszej szkolnej społeczności, gotowi do zdobywania wiedzy i przeżywania niesamowitych przygód edukacyjnych.

Przygotujcie swoje zeszyty, długopisy i uśmiechy, bo czeka nas fantastyczna podróż pełna nauki, zabawy i wzajemnej inspiracji. Razem stworzymy niezapomniane wspomnienia i będziemy świętować każdy sukces, duży czy mały.

• WYGRAJCIE PRACOWNIE KOMPUTEROWE DLA SZKÓŁ

• Jest to konkurs dla wszystkich szkół w Polsce. Dzięki niemu uczniowie dowiedzą się, jak świadomie i bezpiecznie poruszać się po internecie, a także zdobędą nowe cyfrowe kompetencje. To nie wszystko!

Szkoły mogą wygrać mobilne pracownie komputerowe, składające się z 16 laptopów wraz z przenośną szafą, zapewniającą możliwość ich przechowywania oraz zasilania. Każdy zestaw będzie uzupełniony o oprogramowanie ułatwiające pracę z uczniami oraz interaktywny monitor, który przyda się na niejednej lekcji.

Nasza szkoła wzięła udział w trzech modułach, przeznaczonych dla poszczególnych kategorii wiekowych:

kl 1-3 - „Internetowa szkoła słonia Spacjusza” pt. „Internet to nie wszystko”

kl 4-6 - „Przygody Profesora i N@tki, czyli jak mądrze korzystać z internetu” pt. „Uprzejmy internauta”.

kl 7-8 -  Bezpieczni w sieci „Cyberzagrożenia. Nie wpadnij w sieć przestępcy”

Wiecej informacji można znaleźć na stronie: https://ose.gov.pl/pkc

• Wyniki konkursu „Mierzymy się ze smogiem – Pakiet edukacyjny 2”

•      Jest nam niezmiernie miło poinformować, że nasza szkoła znalazła się wśród laureatów konkursu „Mierzymy się ze smogiem”! Otrzymamy bezpłatny Pakiet edukacyjny 2, w skład którego wchodzą· ekran zamontowany wewnątrz budynku szkoły do wyświetlania danych pomiarowych oraz prezentacji treści edukacyjnych;· szkolenia dla nauczycieli koordynatorów i dostęp do cyfrowych materiałów edukacyjnych.