• ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2022/23

•

Mamy zaszczyt zaprosić na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 , które odbędzie się 1 września 2022 roku o godz. 8.15 na hali sportowej. Podczas  uroczystego apelu  nasi najmłodsi koledzy i koleżanki będą pasowani na uczniów kl.1  oraz złożą uroczyste ślubowanie . Po apelu wszyscy uczniowie spotykają się w  swoich salach z  wychowawcami . Życzymy wielu sukcesów w nadchodzącym roku szkolnym .

• WAŻNA INFORMACJA !!!

•      Drodzy rodzice informuję, iż od dnia 23.08.2022 r. (wtorek) w godzinach
            9:00 – 12:00 można zapisywać uczniów na obiady w szkole pod nr tel.: 89 757 50 10
            lub osobiście w sekretariacie szkolnym.

Posiłki będą wydawane w Szkole Podstawowej im. rtm. Witolda Pileckiego w Łącznie od dnia 5.09.2022 r. (poniedziałek).

Kwota za 1 porcję posiłku (1 dzień) wynosi 4,50 zł. Płatności jak co miesiąc należy dokonywać w momencie otrzymania informacji - nie później niż do 15-tego dnia każdego miesiąca.

Informacje na temat kwoty do zapłaty będą przekazywane najpóźniej do dnia 5-tego danego miesiąca poprzez platformę LIBRUS dla klas 1-8, natomiast dzieci w oddziałach przedszkolnych będą otrzymywały kartki z informacją o terminie płatności i naliczonej kwocie.